Cesta

CESTA - The Journey sa zrodila z osobnej skúsenosti Brandon Bays, svetovo uznávanej terapeutky, liečiteľky a autorky kníh. Jedná sa o veľmi jednoduchú ale účinnú metódu integrácie mysle, tela a ducha, ktorá vedie k uvoľneniu starých emocionálnych zranení a k naštartovaniu samoliečivého procesu v tele. Pomôže vám vyčistiť emocionálne a fyzické bloky, ktoré vám bránia naplno prežívať svoj vlastný najvyšší potenciál.

Metóda cesta bola potvrdená výsledkami najmodernejších vedeckých výskumov v oblasti bunkovej biológie. Emócie vyvolávajú v našom tele biochemické reakcie. Pri ich potlačení, dochádza k zablokovaniu bunečných receptorov a narušeniu zdravej komunikácie medzi bunkami. V tele tak vzniká porucha, najskorej skrytá, ktorá sa časom môže prejaviť ako vážna nemoc, práve v mieste zablokovaných bunkových receptorov. Veľká časť týchto blokov samozrejme vzniká už v rannom detstve. K negatívnemu naprogramovaniu našich buniek dochádza vždy, keď sa nachádzame vo vrcholnom emocionálnom stave a keď túto emóciu práve v tomto okamžiku potlačíme.

Proces cesty vás zavedie ku konkrétnym bunkovým spomienkam, pomôže vám ich odkryť, vyčistiť a tým sa oslobodiť. Vo vašom tele sa vďaka tomu naštartuje prirodzený proces samoliečby a vaše bytie zažije pocit neobmedzenej radosti a jednoty, ktorá je vašou pravou podstatou.

 

V priebehu terapie je klient krok za krokom vedený k odhaleniu konkrétnych bunkových spomienok, ktoré sú príčinou jeho fyzických problémov, strachu, depresií alebo psychických blokov. Pomôže vám vyčistiť emocionálne a fyzické bloky, ktoré vám bránia naplno prežívať svoj vlastný najvyšší potenciál.

Emocionálna Cesta

Základný proces cesty. Naladíte sa na svoje telo, naučíte sa vnímať, ako vám dáva najavo, čo sa vo vašom vnútri deje. Prejdete si vrstvami emócií, až sa dostanete do Zdroja, do miesta spojenia samého so sebou, kde získate prístup k nekonečnému tvorivému potenciálu, ktorý je vašou podstatou. Pri prechode vrstvami emócií odkryjete spomienku, ktorá odštartovala váš problém a s ňou potom budeme pracovať, aby sa uvoľnili všetky bloky nahromadené v nej a mohol sa začať proces samoliečenia.

Fyzická cesta

Úžasná, inšpirujúca cesta priamo do miesta vo vašom tele, kde sídli príčina vášho fyzického problému. Aj pri tomto procese je dôležité ostať otvorený tomu, čo sa bude diať a dôverovať, že sa možno nedostanete na miesto, na ktoré sa chcete, ale určite sa dostanete na miesto, na ktoré potrebujete.

Cesta pre deti

Pre deti bol vyvinutý špeciálny dynamický proces. Deti, rovnako ako dospelí, trpia skrytými potlačenými zraneniami, ktoré majú priamy vplyv na ich koncentráciu, správanie, komunikačné schopnosti a celkové vnútorné nastavenie. Deti zväčša nevedia hovoriť o svojich pocitoch a v tejto oblasti potrebujú našu podporu a pomoc. No sú to bytosti veľmi hravé a otvorené. Obyčajne prechádzajú procesom veľmi ľahko a rýchlo. Sú nesmierne flexibilné. Radi sa pri tom hrajú, zabávajú a cestu berú ako výskumnícke dobrodružstvo.

Cena terapie: 40.- EUR / 1 sedenie